עבודות אינסטלציה

אינסטלטור מומחה לכל עניין
לדירה, לתעשייה ולבניין

עבודות אינסטלציה תעשייתית

בסיירת ביצועים צנרים ושרברבים מומחים. נותנים שירות הנחת תשתיות עבודות אינסטלציה מצינורות בקוטר 1/2" ועד 12" . הנחת קווי מים, ביוב וניקוז בכל עומק ובכל מיקום. מבצעים ריתוכי צנרת פלדה ונירוסטה, הלחמת נחושת, ריתוכי אלקטרופיוז'ן, הלחמות גיברית וכמובן עובדים עם כל סוגי הצינורות כגון: sp, מולטיגול, פקסגול וכו' .

עבודות אינסטלציה לבניינים

סיירת ביצועים אינסטלטורים מומחים לתיקון והחלפת קווי מים, ביוב וכיבוי אש לבניינים רבי קומות. לנו יש ניסיון רב של עבודה מול ועדי בתים. בסיירת ביצועים פיתחנו שיטות יחודיות להחלפת קווי מים בבניין ללא הפסקות מים מיותרות. סיירת ביצועים נותנת מחירים הוגנים וחלוקה לתשלומים רבים כדיי לא להכביד על כיס דיירי הבניין.

עבודות אינסטלטור לדירה ובית

בסיירת ביצועים אינסטלטורים מומחים מבצעים כל תיקון בכל צנרת בדירה. מחליפים ברזים, צינורות  וסניטרים. מבצעים התקנת צנרת דלוחין ומים חמים וקרים מהיסוד. כמו כן מבצעים גם הנחת קווי ביוב חיצוניים כולל הנחת שוחות בקרה והתחברות לשוחת העירייה. נותנים שירות דרך כל חברות הביטוח.

גילוי נזילות ללא גרימת נזק

יש לכם נזילת מים ? לאינסטלטור של סיירת ביצועים יש מכשור משוכלל לגילוי הנזילה. אנחנו מבצעים איתור פיצוצי מים ע"י מצלמה תרמית ו/או ע"י מגבירי רעש ואפילו מכשיר לגילוי נזילות המופעל על גז. כל זאת כדי להבטיח לכם גילוי מדוייק ביותר של נזילת המים ובכך למנוע נזק לרצפה או לקיר.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ