אינסטלטור מודיעין

אינסטלטור במודיעין

אינסטלטור במודיעין

אינסטלטור במודיעין או בכל מקום אחר, הוא אחד מבעלי המקצוע הכי נדרשים לתיקון ואיתור בעיות של נזילה, צנרת, סתימות ועוד. אף אחד אף פעם לא יודע מתי יזדקק לשירותו של אינסטלטור במודיעין, אחד שיודע להתמודד עם בעיות בצורה, נכונה, לא יקרה ומועילה. חשוב לומר, כי לא כל מי שמתהדר בטייטל של אינסטלטור, אכן יכול להציג שורה של לקוחות מרוצים ורזומה של פתרון סוגים שונים של בעיות אינסטלציה, אבל יש כמובן אינסטלטורים שכן מסוגלים לפתור כל בעיה, ובעיות אינסטלציה זה דבר חמור.

דבר נוסף וחשוב שיש לומר הוא כי ניסיונות לפתור בעיות אינסטלציה בלי ידע וציוד מתאים, עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך שיעלה לכם הרבה יותר ממה שיעלה לכם אינסטלטור במודיעין למשל, לכן אל תנסו את זה לבד בבית…

למה ברז דולף ? אינסטלטור במודיעין

דליפה מהברז למשל, בגינה תזמינו אינסטלטור במודיעין (אם אתם כמובן גרים שם) יכולה להתרחש בגלל כמה סיבות. ראשית יש בלאי טבעי של הרכיבים בברז ובמיוחד גומיות שהתפקיד שלהן זה לאטום את נזילת המים. הגומיות הללו מתבלות עם הזמן וכבר לא אוטמות ומכאן יכולה להיגרם דליפה.

סיבה נוספת היא שימוש לא נכון. בדרך כלל סגירה חזקה מדי של הברז, גורמת ומאיצה את שחיקת הגומיות. גם הברגה לא נכונה של ראש ברז, עלולה לגרום לדליפה.

כמו כל דבר, גם ברזים רצוי לקנות מאיכות גבוהה, אומר אינסטלטור במודיעין. ברזים לא איכותיים, עלולים להתבלות מהר, להעלות קורוזיה ולהפסיק לתפקד. זהו בזבוז כסף מיותר, במקום ללכת על ברזים איכותיים.

כאשר יש דליפה בברז, לעיתים דליפה שחוזרת על עצמה, מעידים על כך שאי אפשר לתקן אותו ולכן יש צורך פשוט להתקין ברז חדש.

למה יש נזילה בצנרת? אינסטלטור במודיעין

נזילה בצנרת מחייבת פנייה דחופה לאינסטלטור במודיעין, או במקום המגורים האחר שלכם. נזילה בצנרת נגרמת מפיצוץ או סדק שחייבים לתקנם מיד. היא גורמת לבזבוז משווע של מים שפירושם- בזבוז כסף.

פיצוץ או נזילה בצנרת עלולים להרטיב קירות, לחלחל לרצפה ואם זה קורה אצל השכנה מלמעלה זה יחלחל בקירות שלכם. דירה רטובה מחייבת איתור מקור הנזילה ע”י אינסטלטור במודיעין, תיקון הבעיה גם אם מדובר בהחלפת הצנרת, ייבוש הדירה וצביעה וטיוח מחדש. חשוב גם לבצע ייבוש רצפה לאחר הצפה במידת הצורך.

פיצוץ בצנרת שעלול לגרום לנזק גדול, יכול גם להתחיל מסדק קטן. אבל גם הסדק הקטן הזה עלול להפוך להיות “בור”.

הדבר הראשון שכל אינסטלטור במודיעין יעשה כדי לעזור לכם במקרה של פיצוץ או נזילה מהצנרת, הוא לסגור את ברז המים המרכזי (שיבר) ולאתר את מקור הנזילה. כאשר מדובר במקום חשוף ונגיש, אין בעיה לכל אינסטלטור במודיעין להחליף את הצנרת הפגומה או את חלק הצינור בצינור חדש, אבל אם מדובר בפיצוץ מתחת לרצפה או מאחורי הקיר, זהו מצב שדורש עקירת הרצפה, או שבירת הקיר כדי להגיע לצנרת הפגומה ולתקן אותה.

אינסטלטור במודיעין אומר כי אם מדובר בצנרת ישנה, כדאי להחליף חלק גדול של הצינור ולא רק באזור הסדוק, כדי לצמצם את הפרשי הלחץ בתוך הצינור. צנרת ישנה או במצב גרוע, עדיף פשוט להחליף לחדשה.

ראו גם: מחירון שיפוציםקבלן שיפוצים במרכזשיפוצים בתל אביבשיפוץ חדר אמבטיה

צרו קשר

מאמרים נוספים

השאר פרטים ליצירת קשר