עבודות אינסטלציה

אינסטלטור מומחה לכל עניין
לדירה, לתעשייה ולבניין

עבודות אינסטלציה תעשייתית

בסיירת ביצועים צנרים ושרברבים מומחים. נותנים שירות הנחת תשתיות עבודות אינסטלציה מצינורות בקוטר 1/2″ ועד 12″. הנחת קווי מים, ביוב וניקוז בכל עומק ובכל מיקום. מבצעים ריתוכי צנרת פלדה ונירוסטה, הלחמת נחושת, ריתוכי אלקטרופיוז’ן, הלחמות גיברית וכמובן עובדים עם כל סוגי הצינורות כגון: sp, מולטיגול, פקסגול וכו’ .

עבודות אינסטלציה לבניינים

סיירת ביצועים אינסטלטורים מומחים לתיקון והחלפת קווי מים, ביוב וכיבוי אש לבניינים רבי קומות. לנו יש ניסיון רב של עבודה מול ועדי בתים. בסיירת ביצועים פיתחנו שיטות יחודיות להחלפת קווי מים בבניין ללא הפסקות מים מיותרות. סיירת ביצועים נותנת מחירים הוגנים וחלוקה לתשלומים רבים כדי לא להכביד על כיס דיירי הבניין.

עבודות אינסטלטור לדירה ובית

בסיירת ביצועים אינסטלטורים מומחים מבצעים כל תיקון בכל צנרת בדירה. מחליפים ברזים, צינורות  וסניטרים. מבצעים התקנת צנרת דלוחין ומים חמים וקרים מהיסוד. כמו כן מבצעים גם הנחת קווי ביוב חיצוניים כולל הנחת שוחות בקרה והתחברות לשוחת העירייה. נותנים שירות דרך כל חברות הביטוח.

גילוי נזילות ללא גרימת נזק

יש לכם נזילת מים ? לאינסטלטור של סיירת ביצועים יש מכשור משוכלל לגילוי הנזילה. אנחנו מבצעים איתור פיצוצי מים ע”י מצלמה תרמית ו/או ע”י מגבירי רעש ואפילו מכשיר לגילוי נזילות המופעל על גז. כל זאת כדי להבטיח לכם גילוי מדוייק ביותר של נזילת המים ובכך למנוע נזק לרצפה או לקיר.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ

אינסטלציה ושיפוץ בתים ודירות – למה חשוב לשים לב?

כאשר משפצים בית פרטי או דירה בבניין דירות יש הרבה מאוד נושאים ותחומים שחשוב לשים לב אליהם. אחד הנושאים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר משפצים כל מבנה הוא נושא האינסטלציה. בעת שיפוץ בתים ודירות חשוב מאוד לשים לב לתחום זה כיוון שמהווה חלק חשוב מתשתיות של כל מבנה. חשוב במיוחד לשים לנושאים כמו עובי הצינורות שמתקנים במבנה ומאיזה חומרים הם עשויים וגם לחיבור של המבנה למערכת הביוב העירונית או המקומית. עוד חשוב לשים לב לבחירה האביזרים השונים כמו למשל האסלות, דוד השמש או הברזים שיש בחללים השונים בבית.

למה לא כדאי לחסוך על איכות האינסטלציה בבית שלכם?

בכל מה שקשור לתחום של אינסטלציה לא כדאי לכם לנסות ולחסוך בהוצאות. תוכלו למצוא במחירון שיפוצים כמה עולה כל דבר. חיסכון בתחום זה יכול לבוא לידי ביטוי בבחירה של חומרי גלם פחות טובים שיחזיקו פחות זמן מעמד. כאשר אתם משפצים את הבית שלכם כדאי לכם להשתמש בחומרי גלם איכותיים ברמה גבוה שיוכלו לשמש אתכם במשך זמן רב. עוד חשוב לשים לב לאיכות העבודה עצמה ולבחור ולעבוד עם בעלי מקצוע אמינים שנוכל לסמוך על איכות העבודה שלהם ועל כך שהם לא מעגלים פינות בשביל לסיים מהר יותר את העבודה.

יתרונות של אינסטלטור מומחה עם ניסיון

עבודות אינסטלציה הן דבר שיש להשקיע בו ולתכנן אותו באופן נכון ומוקפד. כאשר אתם רוצים לשפץ את הצנרת בבית שלכם כדאי לכם לחשוב לטווח הארוך ולבחור לעבוד עם אינסטלטור מומחה שיש לו ניסיון. אינסטלטור זה יוכל לספק לכם שירות איכותי וטוב והוא יוכל לאפשר לכם להיות בטוחים שאיכות עבודות השיפוץ של הצנרת שלהם תהיה גבוה. ככל שתבחרו לעבוד עם בעל מקצוע איכותי יותר כך איכות התוצר הסופי שתקבלו ואיכות ובטיחות הצנרת שלכם תוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות יותר. בטווח הארוך שווה להשקיע קצת יותר כסף עכשיו ולא להתמודד כל שנה או מספר חודשים עם תקלות חמורות כמו הצפות של הביוב או פיצוצים של הצנרת בתוך הקיר.

ראו גם: אינסטלטור במודיעין | אינסטלטור ברחובות

עבודות אינסטלציה סיירת ביצועים