אינסטלטור ברחובות

תיקון, החלפה, הרכבה ושיפוץ

אינסטלטור ברחובות תעשייתי

בסיירת ביצועים עבודות איטום נותנים שירותי הנחת תשתיות עבודות אינסטלציה של צינורות בקוטר 1/2″ ועד 12″ . הנחת תשתית של קווי מים, ניקוז וביוב בכל עומק ומיקום. מבצעים ריתוכי צנרת פלדה ונירוסטה, נחושת, ריתוכי אלקטרופיוז’ן. אינסטלטור ברחובות לכל עבודה, בניין, עסק או מבנה תעשייתי.

אינסטלטור ברחובות לבניינים

סיירת ביצועים מקצועני תיקון והחלפת קווי מים, ביוב וכיבוי אש לבניינים רבי קומות מזה כ12 שנה. אני בעלי ניסיון רב של עבודה מול ועדי בתים. בסיירת ביצועים פיתחנו שיטות יחודיות להחלפת קווי מים בבניין ללא הפסקות מים מיותרות. סיירת ביצועים נותנת מחירים הוגנים וחלוקה לתשלומים רבים כדיי לא להכביד על כיס דיירי הבניין.

סיירת ביצועים מתפארת בביצועי העבר והווה שלה. ממשיכה להתפתח כבר 12 שנה ולרצות עוד לקוחות מרוצים. התקשרו עוד היום לייעוץ. התשתיות שלך מתחילות אצלנו.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ

אינסטלטור ברחובות – פתיחה מהירה של סתימות בביוב

הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו – המקום בו אנחנו רוצים להרגיש הכי בנוח והכי בטוח בעולם. כאשר בבית שלנו יש תקלות כמו דליפה של ברז, הצפה או סתימה בביוב הלחץ שלנו גובר והנוחות והביטחון שלנו נפגעים.

אם קורה לנו שיש לנו סתימה בביוב אנחנו לא צריכים לחכות אלא לפנות כמה שיותר מהר לאינסטלטור מומחה. אינסטלטור ברחובות יוכל להגיע מהר לבית שלנו ולפתוח באופן יעיל ומקצועי את הסתימה בביוב שלנו.

חשוב לפנות לאינסטלטור אמין שיש לו ניסיון רב בפתיחת סתימות ושהוא מקפיד לעבוד באופן הגון וישר.

התקנה של צנרת חדשה לאחר שיפוץ המטבח

אינסטלטור ברחובות יכול לסייע לנו מאוד לא רק במקרי חירום של הצפות או סתימות בביוב – אלא גם במקרים משמחים יותר כמו ביצוע עבודות שיפוץ ושדרוג למטבח שלנו.

כאשר אנחנו משפצים את המטבח בבית שלנו אנחנו חייבים לשפץ גם את הצנרת בו. התקנה של צנרת חדשה לאחר שיפוץ מטבח תוכל להפוך את חווית הבישול שלנו להרבה יותר נעימה וייחודית. אינסטלטור מקצועי יוכל להתקין לנו מדיח וברז חדש במטבח וגם טוחן אשפה.

חשוב לברר מראש אם איש המקצוע ועם הקבלן שאחראי על שיפוץ המטבח איזה עבודות אינסטלציה נדרשות במטבח שלנו בשביל שנוכל לתקצב את זה ולהעריך נכון את היקף העבודה.

תיקון מהיר של צנרת ישנה

אחת הבעיות השכיחות ביותר בבתים רבים בישראל היא בעיה של צנרת ישנה. בניינים ובתים רבים בישראל הם בני מעל שלושים או ארבעים שנה והבנייה בהם ישנה.

כאשר התשתיות בבית שלנו ישנות אנחנו חייבים במוקדם או במאוחר לשפץ אותן ולבצע בהן עבודות שדרוג. צנרת ישנה יכולה להוות מקור לבעיות רבות כמו למשל פיצוץ של צינורות בתוך הקיר או בעיות של הצפה של הביוב בעת גשמים חזקים. במקרה בו הצנרת בבית שלנו ישנה כדאי לנו לשכור את השירותים המקצועיים של אינסטלטור ברחובות שיתקן באופן מהיר את הצנרת הישנה בבית שלנו ויחליף אותה לצנרת חדשה ואיכותית יותר. 

עבודות אינסטלציה סיירת ביצועים