ארונות אמבטיה: להתאים את הארונות למבנה החדש של החדר

ארונות אמבטיה

אחד המקומות בהם מרבית האנשים שעורכים שיפוץ בבית מבקשים לשפץ ולשנות, הוא חדר אמבטיה. זה נובע מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שחדר האמבטיה המקורי או זה שהם בנו בעת בניית המבנה, איננו מתאים לצרכים שלהם, בין אם זה בגלל שהוא איננו גדול מספיק או גדול יותר מדי לכמות הדיירים שמשתמשים בנכס, ובין אם זה בגלל שמדובר בחדר אמבטיה עם עיצוב מיושן, אריחי קרמיקה ישנים, אמבטיה ישנה וכן מוצרי סנטריה אחרים.

ארונות אמבטיה

כאשר עורכים שיפוץ בחדר אמבטיה, צריך לדעת כיצד להתאים אותו לצרכים העכשוויים שלנו, מתוך התבוננות לטווח הרחוק, וכן צריכים לדעת כיצד להתאים את כל מה שאנחנו מתכוונים להציב ולהתקין במקום לשיפוץ שאנחנו עורכים ולמבנה החדש של חדר האמבטיה.

למשל, עלינו לבחור ארונות אמבטיה מותאמים למבנה ולעיצוב החדר של החדר. ייתכן מאוד שהארונות הישנים יתאימו, אך סביר להניח שאם אנחנו משפצים את חדר האמבטיה ומחדשים אותו, אז נרצה לשדרג גם את הריהוט במקום, כולל את הארונות. הן על מנת שהם יתאימו לנראות ולעיצוב של המקום, וכן על מנת שיתאימו למבנה המחודש של החדר ולאופי השימוש שאנחנו נעשה בו כעת.

ישנן דרכים שונות כיצד לבחור ארונות אמבטיה וכיצד להתאים ארונות חדשים לחדר אמבטיה משופץ. באופן טבעי, ההתאמה צריכה לבוא מהכיוון של הארונות, כלומר, אנחנו נתאים אותם לחדר האמבטיה ולא להיפך, אנחנו לא נשפץ ונשנה את המבנה של חדר האמבטיה בהתאם לארונות שאנחנו רוצים לרכוש ולהשתמש בהם. מצד שני, אנחנו כן יכולים לעשות את ההתאמה במקביל, כלומר לתכנן כיצד אנחנו רוצים לשפץ את החדר ובאותו זמן לתכנן באילו ארונות אנחנו רוצים להשתמש ואיפה אנחנו רוצים להציב אותם.

ראו: שיפוץ חדר אמבטיה

אילו ארונות אמבטיה יכולים להתאים לנו

בשביל לבחור ארונות לחדר אמבטיה משופץ, אז עלינו לקחת בחשבון מספר פרמטרים. למשל, אנחנו צריכים לקחת בחשבון פרמטר כמו שטח ומרחק, גודל החדר וגודל המתקנים השונים שאנחנו צריכים להתקין בו, בין אם זה אמבטיה, כיור, אסלה וכדומה.

אנחנו נצטרך לקחת בחשבון את העיצוב של המקום, בין אם זה אומר מבנה החדר ובין אם זה אומר צבעים בהם אנחנו משתמשים או אמצעים אחרים שיכולים להשפיע כך או אחרת על העיצוב של החדר.

בנוסף, אנחנו נצטרך לקחת בחשבון את שאלת הנוחות. אנחנו יכולים למצוא שורה של ארונות אשר ניתקן להתקין בצורות שונות ולהשתמש בהם בהתאם.

למשל, אנחנו יכולים להתקין ארון מתחת או מעל לכיור, אנחנו יכולים להתקין ארון שמחובר במערכת אחת לכיור, אנחנו יכולים להתקין ארון בצד ולהשתמש בו, וכן אנחנו יכולים לייצר נישה אחרת, לפיה הארון יהיה בחדר אך במקום נפרד, כך הוא לא יושפע מהנעשה בחדר ולא ישפיע על העיצוב שלו.

סיירת ביצועים – אנחנו נשפץ בשבילך בצורה המקצועית ביותר.

עשוי לעניין אותך: דוד שמש מחיר | מחירון שיפוצים | קבלן שיפוצים במרכז

צרו קשר

מאמרים נוספים

השאר פרטים ליצירת קשר