דודי שמש וקולטים

תיקון, החלפה ושיפוץ

תיקון והחלפת דודי שמש

סיירת ביצועים מתקנים כל תקלה בדוד השמש והחשמל. החלפת גוף חימום, החלפת תרמוסטט, ניקיון אבנית בדוד והחלפת פלאנג’, התקנת בידוד לצנרת הדוד וכמובן תיקון נזילות בצינורות הדוד. עובדים עם כל סוגי הדוודים והחברות כגון: נמרוד, אמישרגז, כרומגן, אמקור ועוד.

תיקון ,שיפוץ והחלפת קולטי שמש

סיירת ביצועים מתקנים ומשפצים קולטי שמש כולל תיקון נזילות בצנרת הפנימית של הקולט, שבר בזכוכית, שחרור סתימות וניקיון קולט השמש וכמובן תיקון נזילות בחיבורי הקולט לדוד והחלפת צינורות. נוזל הקולט? מהיום לא מחליפים קוראים לנו לסיירת ביצועים אנחנו מתקנים ונותנים אחריות לעוד 3 שנים.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ

דודי שמש וקולטים – יתרונות כלכליים לטווח ארוך

חלק מהיתרונות של החיים בעידן המודרני הם שאנחנו יכולים ליהנות בכל רגע נתון ממים חמים שזורמים בברזים בבית שלנו. באמצעות דודי חשמל או שמש ניתן לחמם מים לכל אורך השנה בין אם בחוץ חם או קר. כאשר אנחנו באים להתקין דוד מים חמים בבית שלנו אנחנו צריכים לשקול באופן חיובי להתקין דווקא דוד שמש ולא דוד חשמלי. דודי שמש וקולטים יכולים לחסוך לנו בטווח הארוך של עוד שנים קדימה הרבה מאוד כסף והשימוש בהם מאוד נוח. דודים אלו מייצרים אנרגיה סולארית שמחממת את המים וכך חוסכת במשך ימים רבים בשנה את השימוש בחשמל. היתרון של דודים אלו הוא בולט במיוחד בארץ – בה רוב ימי השנה יש הרבה מאוד שמש.

דודי שמש וקולטים – ושמירה לאורך זמן על איכות הסביבה

הבחירה להתקין בבית שלנו דודי שמש וקולטים היא בחירה נבונה וחכמה מבחינה כלכלית ויש לה גם יתרונות אקולוגיים. כאשר אנחנו מתקינים דוד שמש בבית שלנו אנחנו חוסכים בייצור אנרגיה חשמלית ובמקום להשתמש בהרבה חשמל אנחנו משתמשים באנרגיה סולארית המיוצרת מהשמש. היתרון של דודי-שמש הוא שהם מסייעים לשמור על איכות הסביבה על ידי כך שהם חסכוניים באנרגיה. שימוש בדודים מסוג זה מומלץ מאוד הן מבחינת איכות הסביבה והן מבחינת העלות הכספית שהיא משתלמת וזולה יחסית.

בעזרת דוד שמש תוכלו ליהנות לאורך כל השנה ממים חמים בעלות משתלמת

כל אחד מאתנו רוצה ליהנות לאורך כל השנה ממים חמים – זהו צורך בסיסי של כל אדם. אם אתם רוצים ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה מבלי להוציא מאות שקלים מדי חודש כדאי לכם להתקין דודי שמש וקולטים. מתקין דודים מקצועי ידע להתקין בגג הבית שלהם דוד שמש עם קולטים שיתאים לצרכים האישיים שלכם ולהרגלי הצריכה לפיהם את צורכים מים חמים כיחידים או כמשפחה. כאשר יש במשפחה שלנו הרבה נפשות נצטרך להתקין דוד בעל מכל גדול יותר על מנת שהמים החמים בו יספיקו לנו למשך יותר זמן.

קבלו מידע אודות דוד שמש מחיר.

עבודות אינסטלציה סיירת ביצועים