כמה עולה לשפץ דירה – לשנות את העיצוב בדירה במינימום מחיר

כמה עולה לשפץ דירה

כמה עולה לשפץ דירה – לשנות את העיצוב בדירה במינימום מחיר

כולנו אוהבים לחזור הביתה בערב מהעבודה ולהיכנס לבית מעוצב, מרשים, מזמין ונעים למראה אבל בזמן שעבור חלקנו זו באמת המציאות עבור אחרים זה פשוט לא קורה. לפעמים שינוי אחד קטן או מספר שינויים קטנים יכולים לעשות את ההבדל הגדול ולהרבה מאוד דירות בישראל יש את הפוטנציאל לעשות מהפך של ממש בעזרת כמה שיפוצים.

השאלה הגדולה היא כמה עולה לשפץ את הדירה, כלומר עד כמה אנחנו צריכים להשקיע כדי להרגיש טוב יותר בבית שלנו והאמת היא שאין תשובה חד משמעית כי כל שיפוץ הוא בפני עצמו.

אם תסתכלו על מחירון שיפוצים תוכלו לראות אומנם שיש טווח מחירים מסוים לכל פעולה שנעשה אבל גם קשת המחירים הזו יכולה להשתנות והכל תלוי בגודל הדירה, סגנון השיפוץ, בעל המקצוע שבחרנו, האזור שבו אנחנו חיים ועוד.

בכל מקרה הדבר החשוב ביותר הוא לקבוע לעצמנו תקציב ריאלי, תקציב שעומד ביכולות שלנו ולא לחרוג ממנו, כך גם נהנה מבית מעוצב יותר וגם לא נקרע לעצמנו את הכיס.

אז ממה מורכב השיפוץ?

שיפוץ בדירה הוא מונח כולל להמון פעולות שאנחנו יכולים לעשות בדירה על מנת גם לשדרג את הדירה מבחינה אופרטיבית וגם כדי לשנות את העיצוב שלה.

במסגרת השיפוצים לדירה אנחנו יכולים לשבור קירות, להוסיף קירות גבס, להחליף את המרצפות ברצפה, לשנות את העיצוב במטבח, לשנות את הצבע של הקירות ועוד ואנחנו גם יכולים לעשות עבודות אינסטלציה כמו חימום תת רצפתי, החלפה של דודי השמש, החלפת מערכת הביוב ועוד.

כל שינוי שנעשה ישפיע גם על האופן שבו נחיה בדירה וגם על העיצוב שלה, בזמן שיש שינויי שהם קוסמטיים בלבד יש שינויים אחרים שישפיעו גם על האופן שבו נחיה בדירה שישפיעו גם על הערך של הדירה.

אז איך יודעים כמה לשלם על השיפוץ?

בסופו של דבר, כמו בכל תחום אחר בחיים שאנחנו פחות מבינים בו אין באמת דרך לדעת שלא מרמים אותנו או לדעת שאנחנו לא משלמים יותר ממה שאנחנו באמת צריכים.

הדרך הטובה ביותר היא להשוות מחירים, לקבל כמה שיותר הצעות, לבחור באיש מקצוע או באנשי מקצוע אמינים ומקצועיים שיש לנו המלצות קודמות עליהם, לבדוק עם השכנים או החברים שגם עשו שיפוץ לא מזמן ובעיקר להאמין לאיש המקצוע שבחרנו.

מחירי שיפוץ מומלצים תוכלו למצוא ברחבי הרשת, בעולם של ימינו הכל חשוף והכל ידוע ולמרות שיש לכך לא מעט חסרונות בתחום המחירים יש לזה המון יתרונות.

בזכות האינטרנט ובזכות השיתוף המתמיד שלכולנו יש חלק בו אנחנו יכולים לבדוק שהמחיר שהוצע לנו על השיפוץ הוא אכן מחיר ריאלי ולא מחיר שגבוה בהרבה ממה שאנחנו צריכים לשלם.

אנחנו יודעים שרוב אנשי המקצוע הם אחראיים ואמינים אבל לפעמים אנחנו נתקלים גם בכאלה שפחות, אם נהיה חכמים לא ניפול במלכודות המחירים של אנשי המקצוע האלו.

ראו גם: שיפוץ חדר אמבטיהאינסטלטור במודיעיןאיתור נזילות מים

צרו קשר

מאמרים נוספים

השאר פרטים ליצירת קשר