גילוי רטיבויות ואיטום

איטום מקצועי עם אחריות עד 12 שנים

גילוי חדירות מים

גילוי חדירת מים ע”י מצלמה תרמית. אך לא די בכך, לנו בסיירת ביצועים יש את הידע וכישרון מוכח למציאת חדירות מים וטיפול ברטיבויות. 

איטום חדרי רחצה

איטום רצפות חדרי רחצה לפני הריצוף. מבצעים רולקות ואיטום ע”י החומרים הטובים ביותר.

תיקון ואיטום רעפים

סיירת ביצועים מתקנים גגות רעפים ע”י החלפת רעפים או השמת חומרי איטום כגון לייגו, פוליאוריתן, סרטים בוטיליים, החלפת רוכבים, תיקון מרזבים ותיקון קונסטרוקצית הגג.

איטום והלבנת גגות

איטום גגות ע”י יריעות ביטומניות, סרט בוטילי, פוליגג, מסטיגום, וחומרי איטום אקריליים, חומרי איטום פוליאוריתנים ועוד. לגג יבש ואטום.

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים ע”י עבודת סנפליניג, פיגומים ובמות הרמה. מגיעים לכל פינה.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות מלאה

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ

עבודות איטום – למה חשוב לאטום את הגג בחורף?

העבודה שיש לנו גג מעל הראש היא מה שמעניק לנו ביטחון. רבים מאתנו לא שמים לב עד כמה הגג בבית שלנו מעניק לנו ביטחון עד שיש בו דליפה או בעיה כלשהיא. בחורף במיוחד חשוב להקפיד שגג הבית שלנו יהיה אטום – על מנת שגשמים ורוחות לא יכנסו לתוך הבית שלנו, ירטיבו אותנו ויהרסו את הרכוש שלנו. ביצוע עבודות איטום בחורף או לפני תחילת החורף יבטיח את איכות החיים שלנו ואת בטיחות הבית והרכוש שלנו. עבודות אלו יכולות להיות עבודות של איטום הגג או עבודות של איטום הקירות בבית. עבודות אלו יכולות לכלול גם טיפול בבעיות רטיבות או עובש שיש בבית בגלל איטום לא נכון שלו.

עבודות איטום – למה חשוב לאטום את הגג בקיץ?

את הבית חשוב לאטום לא רק בחורף או בעונות הקרות יותר אלא גם בקיץ. בית שלא אטום בקיץ הוא בית שחם בו יותר. חוסר איטום של בתים יכול לחשוף אותם בקיץ לחדירה של מזיקים שונים כמו יונים, נחשים וחולדות. גם בקיץ עבודות איטום לבית הן דבר חשוב מאוד שאסור לזלזל בו או לדחות אותו. האיטום של הבית יכול לכלול החלפה של רעפי הגג בו אך לא רק. איטום כולל גם הפיכת הבידוד של הבית מפני חום וקור לטובים ואיכותיים יותר – כך שבקיץ יהיה בבית קריר ונעים ובחורף יהיה בו חם.

עבודות איטום – ושמירה על ביטחון הבית

עבודות איטום הן לא דבר של מה בכך. כאשר אנחנו אוטמים את הבית אנחנו הופכים אותו למקום בטוח יותר למגורים. בשונה מחיות שגרות במערות בהן יכולים להיכנס מים ומזיקים ואין בהן בידוד מחום וקור – בני אדם יודעים איך לאטום את הבית שלהם מפני כל ההפרעות האלו. איטום הבית חשוב במיוחד כי הוא מה שהופך אותו למקום מוגן מפני איתני הטבע וחיות ומזיקים שונים. אף אחד לא ירצה לגור בבית שאין בו גג או קירות ולמעשה הקירות והגג הם מה שהופך את הבית לבית מוגן.

עבודות אינסטלציה סיירת ביצועים