עבודות גובה

סנפלינג, במות הרמה גגות ופיגומים

עבודות סנפלינג על בניינים, פירים וקונסטרוקציות

לסיירת ביצועים יש צוות עובדי גובה מיוחד אשר הוכשר לעבודות סנפלינג. אנחנו מבצעים כל עבודה נדרשת כגון: איטום קירות חיצוניים, חיזוק אבני חיפוי, תליית קונסטרוקציות בגובה, תיקוני אינסטלציה ועוד. בכל מיקום אפשרי. העבודה מבוצעת לפי כללי הבטיחות של משרד התמ”ת.

עבודה בגובה על במות הרמה ופיגומים

לסיירת ביצועים יש גם צוות עובדי גובה יעודי לעבודות גובה כלליות על במות הרמה או מתוך סל אדם ומנופים, עבודה על פיגומים וגגות משופעים.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ

עבודות גובה – עבודות בנייה בגובה

בנייה של כל מבנה היא פרויקט מורכב ורציני. כאשר המבנה שבונים מגיע לגובה רב מלאכת הבנייה שלו הופכת להיות מורכבת יותר. בנייה של בניינים גבוהים דורשת עבודה זהירה ובטוחה תוך שמירה על כללי בטיחות מחמירים. עבודות גובה יכולות להיות עבודות של בנייה, צביעה, עבודות אינסטלציה, עבודות ניקיון וגם עבודות חשמל. כאשר אנחנו רוצים לבצע עבודות בנייה לגובה במבנה בו אנחנו גרים חשוב לפנות לקבלן שיפוצים במרכז שמתמחה בביצוע עבודות מסוג זה ושיודע איך לבצע אותן באיכות מעולה ובזהירות המתבקשת.

עבודות גובה – באופן זהיר ובטוח

עבודות גובה דורשות יכולת ארגון טובה ומתן תשומת לב לפרטים. לרוב עבודות אלו יכולות להיות מורכבות יותר מאשר עבודות שמתבצעות על הקרקע כי הן דורשות היערכות מיוחדת לנושא הגובה והבטיחות שהוא דורש. כאשר עובדים בגובה רב חשוב להקפיד לעבוד באופן זהיר ובטוח תוך שימוש באמצעי הגנה ובטיחות שונים אשר יבטיחו את הבטיחות של העובדים בשטח. יש להבדיל בין עבודות שיפוץ או בנייה שמתבצעות בגובה בבניין שעוד לא סיימו לבנות אותו ולאכלס אותו ובין עבודות שמתבצעות בגובה בבניין שהוא כבר מאוכלס וסיימו לבנות אותו. במקרה הראשון עבודות הבנייה יכולות להיות מורכבות יותר כי אין עדיין קירות חיצוניים בבניין ובמקרה השני יש להיזהר לא לפגוע באנשים שגרים בדירות האחרות בבניין.

עבודות גובה – לשדרוג מראה הבניין שלכם

אם אתם רוצים לבצע עבודות תמ”א 38 בבניין שלכם אתם חייבים לפנות לקבלן שיפוצים בתל אביב שמבצע בין השאר עבודות גובה. כל עבודת תמ”א 38 או עבודת שיפוץ אחרת שנועדה לשדרג את המראה של הבניין כוללת עבודה בגובה רב ולא כל קבלן יודע לעשות זאת. כאשר אתם בוחרים אם איזה קבלן לעבוד חשוב לבחור עם קבלן אמין ואחראי שאתם יכולים לסמוך הן על איכות העבודה שלו והן על העבודה שהוא שומר על בטיחות אתר הבנייה ובטיחות העובדים שלו בשטח. בסופו של דבר הקפדה יתרה על נושא הבטיחות תבוא לידי ביטוי גם באיכות עבודה גבוה יותר ובניין שהמראה שלו יהיה הרבה יותר אסתטי ויפה.

עבודות אינסטלציה סיירת ביצועים