עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג הפכו כבר לחלק מהשיגרה של פרויקטים לשיפוצים או לבניה. יש עבודות שאי אפשר לעשות אותם, אלא רק בגובה. ההמצאה הזו של עבודות אלו נועדה לאפשר לאנשי מקצוע להגיע למקומות שאינם נגישים, אלא רק “מהאוויר” ומבחוץ.

יש תקנות רבות לעובדי סנפלינג, ואם אתם מחפשים עובדים של עבודות בסנפלינג, אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר של סיירת ביצועים, יש להם צוותי כח אדם מומחים לעבודות סנפלינג.

הבטיחות חשובה מאוד בתחום הזה, ואנשי המקצוע של סיירת ביצועים, עובדים עם הציוד התקני וממלאים אחר התקנות הקבועות ע”י משרד התמ”ת בכל הקשור לעבודות בגובה כמו: איטום בניינים, חיפוי, תיקוני חיפוי, תיקוני אינסטלציה חיצוניים ועוד.

מי צריך עבודות סנפלינג?

אחרי כמה שנים (ואולי גם עשרות) עלול לחול שינוי בעמידות המעטפת של כל בניין. הטיח אולי מתפורר, עם השניים יש התפוררות של לבנים. הקירות כבר לא אטומים הרמטית, ואת זה אפשר לגלות כאשר רואים קירות רטובים, ובמקרה היותר גרוע- כתמי עובש. כל אלה מעידים על כך שהמעטפת התפוררה ומים מצליחים לחדור את הקירות ולהגיע לדירות. זה מסוכן, זה לא טוב לנשימה וזה גם לא בטיחותי.

במקרה כזה של רטיבות בקירות של בניין יש להזמין חברה שעושה איטום לבניינים. כמובן שאנשי המקצוע הללו צריכים מלבד היעד והניסיון בעבודות איטום, גם לדעת לעבוד בסנפלינג- וזה יתרון ששמור לעובדים מסוימים. אם אתם מחפשים אנשי עבודות סנפלינג לביצוע איטומים לבניינים, אתם מוזמנים לפנות לאתר סיירת ביצועים ותמצאו את מבוקשכם.

נפלה המוזאיקה- חיפוי קירות

חיפוי קירות הוא שיטה וטכניקת גימור המוסיפה עיצוב ויופי לבניין. אבל אחרי כמה שנים נוצר מצב, שחלק מהחיפוי כבר התרופף ונפל, ומעבר לכך שזה מסוכן (כי זה בפירוש עלול ליפול על ראש של מישהו), זה גם מכער את הבניין ולכן מזמינים אנשי מקצוע של חיפויי קירות שעושים עבודות סנפלינג. הם יגיעו עם הציוד המיוחד שלהם ובעזרת מנוף, או סל אדם, יגיעו למקומות שיש לתקן ויתקנו אותם. אין שום דרך אחרת לעשות תיקוני קירות חיצוניים, מוזאיקה, שיש ועוד אלא רק עם אנשים שעושים במומחים בתחום.

אנשי סנפלינג שעושים תיקוני חיפויי בניינים ניתן למצוא באתר של סיירת ביצועים.

עבודות בסנפלינג – ניקוי חלונות

יש הום בישראל הרבה מאוד בניינים שהדפנות שלהם עשויים מזכוכית, ואת הזכוכית הזו צריך לנקות מדי פעם…מדובר על בנייני משרדים העשויים מלוחות זכוכית ענקיים, גורדי שחקים שנמצאים בכל מיני ערים. יש את מגדל משה אביב מתנשא לעל 68 קומות לגובה של 235 מטרים, ויש היום יותר מ-750 גורדי שחקים בני למעלה מ-20 קומות. בחלקם כדי להכניס תאורה טבעית, יש חלונות גג מזכוכית וצריך להקפיד על הניקיון שלהם. זוהי עבודה מקצועית ואחראית מאוד.

בעבודות גובה וסנפלינג מתקנים או מתקינים מרזבים, עובדים על גגות ועוד. אתר סיירת ביצועים מזמין אתכם להתקשר ולהתעניין באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שעושים גם עבודות-סנפלינג.

סיירת ביצועים מציעה שירותים נוספים כגון: שיפוץ חדר אמבטיה, שיפוץ בניין משותף, איטום גגות מרוצפים, איטום קירות חיצוניים ועוד.

ראו עוד: מחירון שיפוצים | קבלן שיפוצים במרכז | אינסטלטור ברחובות