טיפים לשיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט

טיפים לשיפוץ דירה קומפלט

ההחלטה על שיפוץ דירה קומפלט מעולם לא הייתה החלטה קלה, עכשיו להתחיל לארוז הכל לכמה שבועות או חודשים עד גמר השיפוץ, אין ספק כאב ראש אחד גדול. אז לפני שאתם מאבדים את זה, בואו וקראו כמה טיפים מעניינים לשיפוץ הבית בקלות.

לפני הכל איך מתחילים בשיפוץ דירה קומפלט

אז לפני שניכנס לעובי הקורה, נסביר רק שאת מרבית השיפוצים שלהם אנשים בוחרים לעשות כבר בתחילת האביב, לקראת חג הפסח, מכיוון שהם רוצים שהבית יהיה חדש ונקי כבר בחג כדי להוציא לכל הדודות הצעקניות את העיניים. בגלל העובדה שמרבית האנשים בוחרים לשפץ באביב כדאי לסגור עם קבלן שיפוצים כבר בינואר, לא בצחוק, קבלנים נהיים עסוקים מאד לקראת האביב בדיוק בגלל חג הפסח. מה גם שמרבית האנשים בכל מקרה לא נמצאים בפסח בבית אלא בחופשה כלשהי לכן זה הזמן הנכון.

טיפים לשיפוץ דירה קומפלט

ראשית הכי חשוב להגדיר את יעדי השיפוץ דירה קומפלט מראש עוד לפני שפגשתם את הקבלן, מפני שהקבלן ינסה לסחוב אתכם להרפתקה שאתם לא בהכרח רוצים. יכול להיות שאתם רוצים רק צביעה ואיזה החלפת בלטות קלה ואולי אתם בכלל חפצים באיזה פירוק קיר שזו אופרה אחרת לגמרי, לכן חשוב להגדיר יעדים מראש.

הטיפ השני הוא שלטו אתם בתקציב ולא התקציב בכם, זה פועל יוצא של הטיפ הראשון, הגדרת יעדים היא גם שליטה בתקציב, לאחר שסגרתם קבלן סגרו איתו גם על מחיר ועלויות, אפילו תגזימו עם החישובים על הנייר, העיקר שבסופו של דבר לא תחרגו מתקציב היעד.

קבלן שיפוצים

הטיפ השלישי הוא גם נגזרת של הטיפ השני, בחרו במוצרי גלם התואמים לתקציב, אל תקפצו מעל הפופיק, אבל מאידך אל תחסכו יותר מידי, לא אמרנו לרדת עד לרמת כלי העבודה של הקבלן אבל בהחלט לקחת בחשבון מחירים יקרים מידי. מה שמביא אותנו לטיפ הרביעי, לעיתים הקבלן ינסה ללכת על חומרים זולים, אל תתפתו, בחומרי הגלם כדאי להשקיע אחרת זו תהיה בכייה לדורות, תצטרכו לפרק שוב ולצבוע וכל זה לאחר שכבר סבלתם בשיפוץ דירה קומפלט, לא כדאי, בבחירת כיור, ברז, בלטות וכד’ אפשר ללכת על הזולים יותר אבל בחומרי הגלם, נומר של הבטון, של הרובה או בכלל באיטום כזה או אחר לא לוותר.

במידה וכבר אתם משפצים ומעוניינים בצביעת הבית זה הזמן לעשות זאת, כאשר אתם כבר ממילא מחוץ לבית וסובלים מהבאלגן, החליטו על צבע שיעשה לכם נעים בעין ורוגע בלב. כמובן רצוי להתאים את הצבע לכמות האור הנכנסת לבית, לראות אילו פינות אתם יותר רוצים להאיר בבית ואילו פחות. עוד עצה, חיסכו לעצמכם כמה פרוטות ועשו בעצמכם ובעזרת כלי העבודה שלכם עבודות קטנות שלא צריך קבלן בשבילן. לבסוף הטיפ האחרון שלנו הוא תיהנו מהשיפוץ ואל תסבלו יותר מידי, זה יעבור והתוצאות יהיו לשביעות רצונכם.

ראו גם: מחירון שיפוצים | קבלן שיפוצים במרכזשיפוצים בתל אביב

צרו קשר

מאמרים נוספים

השאר פרטים ליצירת קשר