שיפוצים

עיצוב וביצוע ברמה גבוהה

שיפוץ בניינים, דירות ומשרדים

לסיירת ביצועים צוותים בעלי ניסיון רב שנים בשיפוץ דירות, משרדים, שיפוץ בניין משותף ובניינים. אנחנו משתמשים רק בחומרי בניה בעלי תקן ישראלי או אירופאי. אנחנו מבצעים עבודות כגון: עבודות מסגרות (סורגים, מעקות וכדומה), צבע חוץ ופנים, בניה בבלוקי בטון או גבס, חיפוי קירות בזכוכית אלומיניום, בריקים ובטון אדריכלי. כמו כן מבצעים שיפוץ חדרי רחצה קומפלט, החלפת סניטרים, ריצוף ועוד.

בניה ושדרוג מטבחים

סיירת ביצועים מעצבים ,בונים ומשדרגים מטבחים. תוכלו לבחור בין סגנון כפרי או סגנון אורבני מודרני. אנחנו משתמשים במנגנוני טריקה שקטה של חברת בלום ונובה גראס. 

פרגולות מטבחי גינה וריהוט גן

סיירת ביצועים בונים בין היתר פרגולות מעץ גושני רב שכבתי, משטחי דק, וריהוט גינה מעץ חדש או ממוחזר. אנחנו בונים מטבחי גינה בשילוב של נירוסטה, עץ, ואבן.

מקצוענות וחדשנות

כולם כאן מקצוענים

אחריות

*אחריות עד 12 שנים

זמינות שיא

מוקד אינושי 24 שעות ביממה

שירות אקספרס

*מגיעים לכל מקום בארץ

שיפוצים – דגשים מרכזיים שחשוב לשים לב אליהם בשיפוץ בית

במוקדם או במאוחר רבים מאתנו ישפצו את הבית שלהם. שיפוץ בית זה הוצאה כספית לא פשוטה וכאשר אנחנו רוצים לשפץ את הבית שלנו חשוב שקודם כל נעבוד לפי תכנית אדריכלית מסודרת. עוד חשוב לתקצב כל פרט בעבודות השיפוץ מרמת החומרים ועד הרמה של הזמנת בעלי מקצוע והעבודה שהם יעשו. עבודות שיפוץ נרחבות כוללות עבודה מול הרבה בעלי מקצוע כמו אינסטלטורים, מומחים לאיטום גגות וקירות, חשמלאים, צבעים, רצפים ועוד הרבה בעלי מקצוע אחרים. עבודות שיפוצים תמיד יכולות להיות קלות ופשוטות יותר כאשר אנחנו בוחרים לבצע אותן בעזרת קבלן שיפוצים שינהל את העבודה בשטח.

שיפוצים – בעזרת קבלן שיפוצים איכותי ומנוסה

עבודות שיפוצים יכולות להיות אתגר לא פשוט וחשוב שתהיה לנו סבלנות ויכולות עמידה בלחץ כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו. בעזרת קבלן שיפוצים איכותי ומנוסה ההתמודדות שלנו עם שיפוץ הבית שלנו תוכל להיות קלה יותר. קבלן מומחה ידע להתנהל עבורנו מול בעלי המקצוע השונים ולנהל את מהלך העבודה בשטח לפי סדר עבודה נכון, תקציב ועמידה בלוחות זמנים. כל שיפוץ הוא פרויקט גדול ומשמעותי הן מבחינת היקף העבודה שלו והן מבחינת העלות הכספית שלו, לכן מומלץ וכדאי לעשות אותו באופן נכון בעזרת בעלי מקצוע מתאימים.

שיפוצים – מתכון בטוח לשיפוץ מוצלח!

אין באמת מתכון אחד ואחיד לשיפוץ בטוח ומוצלח. דרך שיפוץ אחת או דרך עבודה תוכל לעבוד נהדר לאדם אחד אך בעבודות שיפוץ אחרות היא לא תתאים. סוג ההצלחה הוא המתכון הבטוח ביותר לעבודות שיפוץ מוצלחות הוא הבחירה של אנשי המקצוע. אם אנחנו רוצים לעשות שיפוצים בנכס שלנו בשביל שהעבודה תצליח ותישאר בתקציב שהגדרנו לעצמנו חשוב לבחור לעבוד עם בעלי מקצוע מומחים ומנוסים שיודעים לקחת אחריות ולבצע את התפקיד שלהם על הצד הטוב ביותר. קבלן שיפוץ איכותי יוכל לסייע לנו לסיים את השיפוץ שלנו בזמן ובתקציב – משימה שהיא הרבה יותר מורכבת ממה שאתם אולי חושבים. שיפוץ שמסתיים בזמן הוא שיפוץ שבדרך כלל שמר על גבולות התקציב שלו ולכן הוא זול יותר.

ראו מידעו אודות: אינסטלטור במודיעין | קבלן שיפוצים במרכז | מחירון שיפוצים

עבודות אינסטלציה סיירת ביצועים