שיפוץ בניין משותף

מדי כמה שנים עולה השאלה בהרבה מאוד בניינים, אם יש צורך לעשות שיפוץ בניין משותף. במשך השנים, מאחר ושום דבר לא נעשה בבניין, למעט ניקיון וגינון מדי חודש, כמו כל מבנה יש כל מיני בעיות שדורשות שיפוץ בניין משותף.

מסקר שערכה האגודה לתרבות הדיור, שיפוץ בניין משותף, מעלה את ערך הדירות ב-7-10%, וזוהי גם הסיבה שהרבה ועדי בתים מתארגנים לזה ויש לציין כי כדי לעשות שיפוץ כזה דרושה הסכמה של כל הדיירים.

לפעמים מדובר בלובי מוזנח ולא ייצוגי, חזית מוזנחת, קילוף של צבע וטיח מלמעלה עד למטה. גינה הרוסה, חזית מוזנחת. או שרוצים להכשיר מקומות חנייה, להחליף את כל המרפות לאחידות אצל כל השכנים. להחליף תשתית של אינסטלציה, חשמל ועוד. יש המון סיבות לארגן שיפוץ בניין משותף, אבל זה יוצר בעיה גדולה לדיירים. מי יפנה לחברה שתדאג לזה? איך מוצאים את כל בעלי המקצוע? מי יהיה אחראי על העבודה ועוד ועוד.

בדיוק בנקודה הזו נכנס לתמונה אתר סיירת ביצועים. יש בו צוותים של מומחים ובעלי מקצוע מיומנים מהמון תחומים, כולל בעלי ניסיון של שיפוץ בניין משותף, וכל מה שצריך לעשות כדי לארגן לבניין שלכם שיפוץ, זה להרים טלפון לאתר- אין קל מזה.

מי משתתף בשיפוץ בניין משותף?

שיפוץ בניין משותף דורש כל מיני בעלי מקצוע, בהתאם להיקף השיפוץ. יש שיפוץ חלקי שכולל טיוח וצביעה של חדר המדרגות והכניסה, צביעת כל המעקים של הדירות, זיפות על הגג, הקמת גינה ורכישת אביזרים לעיצוב כמו מנורות בגינה, מראה בכניסה,  עיצוב לובי, החלפת דלתות ואינטרקום. שיפוץ מלא מתייחס גם לחזית ולחיצוניות של הבניין. זה יכול להיות טיח, סתימת חורים, בניית מרפסות חדשות והקמת מרפסות שמש בכל הבניין.

בחירה של חברה שתיקח על עצמה שיפוץ בניין משותף צריכה להיעשות מתוך שיקולים מקצועיים (ודווקא לא כלכליים). העובדה כי שיפוץ כזה נעשה מדי הרבה שנים, מחייבת עבודה מקצועית עם חומרי הגלם הכי טובים ולא שבגשם הראשון הגג ייסתם משיטפונות, שיחלחלו גם לדירות של הבניין כי לא עשיתם איטום כמו שצריך.

הפנייה תהיה אל קבלן רשום ומוסמך שיוכל לגייס צוותי כח אדם מתאימים ומקצועיים, ואת זה אפשר למצוא באתר של סיירת ביצועים. חשוב גם להתייחס לנושא של מחירון שיפוצים.

ביצועים- מנהל עבודה רק באתר!

אם אתם עושים שיפוץ בניין משותף, מישהו צריך לנהל את הפרויקט הזה מבחינה מקצועית, ניהול אנשי המקצוע, אחריות על הביצוע, ליווי מקצועי של כל שלב ופיקוח על העבודה. פנייה לאתר ביצועים תוביל אתכם אל מנהל רב ידע וניסיון בנושא של שיפוץ בניין משותף.

למנהל של סיירת ביצועים, חברת שיפוצים מקצועית יש ניסיון של 20 שנה בעבודות של שיפוץ בניין משותף. הוא יוכל לעקוב ולנהל את הפרויקט החל מהשלב הראשון ועד סיום השיפוץ. הוא יהיה אחראי על חומרי הגלם, הבאת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, פיקוח על העבודה, ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות ועמידה בזמנים. נוכחותו של מנהל אתר ביצועים בשטח, תוביל את הפרויקט לרמה ולביצוע הטובים ביותר לשביעות רצונם של הדיירים.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון לאתר – והעניין סגור!

ראו עוד אודות: דוד שמש מחיר אינסטלטור ברחובותשיפוצים בתל אביבאינסטלטור במודיעין