שיפוץ חדר אמבטיה המדריך הקצר

שיפוץ חדר אמבטיה הוא שירות שהרבה בעלים בתים צריכים. לעיתים גם בדירות חדשות, הם רוצים להחליף את חדר האמבטיה של הקבלן באחר, לעיתים מדובר על דירה מיד שנייה שחדר האמבטיה בה במצב קשה ויש חובה לעשות שיפוץ חדר אמבטיה, ולפעמים זה פשוט עניין טהור של עיצוב.

חדר אמבטיה הוא אחד המקומות הכי אינטימיים ואישיים בבית. הוא צריך להיות מאוד אסתטי, נקי ונעים למשתמשים בו, לכן אנשים משקיעים הרבה כדי לעשות שיפוץ חדרי אמבטיה ולא מסתפקים בכל אמבטיה שיש להם בבית.

אין ספק כי שיפוץ חדרי אמבטיה יפגיש את הזקוקים לכך, עם חומרי גלם חדשים, טרנדים של עיצוב ומגמות עולמיות הן מבחינת ההתייחסות לחלל, הצבעים, אביזרי וציוד האינסטלציה והן מבחינת אמצעי השירות בחדר האמבטיה- מקלחון או אמבטיה ועוד.

כל חדר אמבטיה כולל עבודת אינסטלציה, צבע, ריצוף, חיפוי קירות והתקנת אביזרי אינסטלציה, כך שבכל שיפוץ חדרח אמבטיה מעורבים כמה גורמים. אם חיפשתם אינסטלטור במודיעין או אינסטלטור ברחובות הגעתם למקום הנכון.

חומרי גלם איכותיים- שיפוץ חדרח אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה, דורש שימוש בחומרי הגלם הכי איכותיים שקיימים. זהו מקום שעומד לסבול מהרבה לחות ורטיבות, ולכן גם עבודות האיטום, הצביעה, חיפוי הקיר, הדלת, החלון, המקלחון או האמבטיה, הכול צריך להיות מחומרים שאינם מחלידים ואינם מעלים קורוזיה בנוכחות לחות.

בנוסף לחות על קיר מטויח ברמה נמוכה, עלולה בהחלט לגרום לטיח להתפורר, והוא גם ייפול מהתקרה. לכן איטום, טיח וצביעה של חדר אמבטיה, דורש שלמות ומקצועיות.

שיפוץ חדר אמבטיה זה לא תהליך שעושים אותו כל יום, לכן השכילו לשכור שירות של חברת שיפוצים שמסוגלת לעשות לכם שיפוץ חדרי אמבטיה ברמה הכי גבוהה כדי שהשיפוץ הזה יחזיק הרבה שנים.

שיפוץ חדר אמבטיה- מקלחון או אמבטיה

יש אנשים שלא מוכנים להתקלח במקלחון והם רוצים אמבטיה, ויש ההיפך. כל אחד וטעמו הוא, כל אחד והרגלי הניקיון שלו. אין ספק כי כאשר מתכננים חדר אמבטיה, חושבים על ניקיון, על יופי וגם מכניסים עיצוב לאחד המקומות הכי שמישים בארץ.

בנוסף צריך להיעשות אחרי תכנון מדויק של איזה חדר אמבטיה אתם רוצים. האם אתם אוהבים חדר אמבטיה אדום, צהוב או שאתם הולכים על לבן? מה מסמל ניקיון עבורכם, ולאיזה חדר אמבטיה תשמחו להיכנס.

שיפוץ חדר אמבטיה כולל גם חיפוי קיר. עושים בחירה של קרמיקה שמתאימה לאמבטיה בצבעים שאתם אוהבים, ולזה מתאימים את הכיור ומשטח השיש.

בכל אמבטיה יש גם ארונית קטנה, וכמובן שאם הולכים על סגנון מסוים היא צריכה להתאים לכל הקו העיצובי של חדר האמבטיה.

שיפוץ חדר אמבטיה- גדול או קטן

שיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות גדול ויכול להיות קטן. יש חדר אמבטיה שיהרסו אותו מההתחלה כולל עקירת מרצפות ויעשו הכול חדש, ויש חדר אמבטיה שרק זקוק לכיור חדש, אמבטיה, וקרמיקה. מחירון שיפוצים – עלות שיפוץ חדרי אמבטיה יהיה כמובן בהתאם להיקף העבודה. ככל שהעבודה תהיה פחות מקיפה, כך זה יעלה פחות.

יש שיפוץ חדר אמבטיה שכולל את כל החלפת הצנרת, ובמקרה הזה כמובן שזה יעלה יותר אם תעשו שיפוץ חדר אמבטיה בלי החלפת צנרת.

ראו גם: איתור נזילות מיםשיפוצים בתל אביב